realizace

realizace

Koncert pro Ukrajinu - 10.3. 2022


Kapela Pražský úlet a Flami, z. s. uspořádali koncert pro Ukrajinu. Celý výtěžek byl použit na programy pro ukrajinské děti a jejich rodiny.

Moc děkujeme všem kdo přispěli a pomohli tak úžasným rodinám a dětem, které jsme alespoň na chvíli unesli do tvořivého světa barev, zvuků a fantazie.

Barevný svět - jaro 2021


Větší krásu už jsme dlouho nezažili a neviděli. Spojili jsme všechny naše barvy dohromady a vytvořili jsme BAREVNÝ SVĚT. A FAKT TO STÁLO ZA TO! Podívejte se, jak jsme to zvládli a třeba se příště uvidíme i s vámi. 🙂 Přivítáme dobrovolníky - volné ruce, které čas od času pomohou, aby mohli třeba holky a kluci, kteří nemohou chodit po svých, vyrazit s pečovateli na výlet.
Přivítáme finanční podporu, abychom mohli realizovat podobné programy pro personál i klienty a propojovat světy. Přivítáme s velkou vděčností vaše zpětné vazby, nápady a šíření.

Tentokrát jsme své Flami barvy propojovali s GJP Voices -(skvělí muzikanti, skvělí lidé a dobrovolníci z řad studentů a pedagogů Gymnázia Jana Palacha, s úžasnými holkami a kluky z denního stacionáře DAR a s TdB Production. Děkujeme za pestrobarevnou energii, ze které budeme ještě dlouho čerpat.

Květiny pro seniory - jaro 2021


Domov pro seniory ve Vysočanech

Dobroušky - figurky s příběhem vytvořené dětmi pro seniory - podzim - zima 2021


Svůj nový domov našlo u seniorů cca 500 figurek!

Pěvecký sbor Slavíčci poslal babičkám a dědečkům hudební pozdravy.

Projekt vznikl ve spolupráci s nadací Krása pomoci.

Podpořilo nás spousta sponzorů a zúčastnilo se osm organizací a mateřských školek.

Více o celém tomto projektu naleznete zde.
Galerii z tvoření si můžete prohlédnout tady.

Předání kytary do Domova pro seniory ve Vysočanech


Díky finanční podpoře od Nadace VINCI v České republice jsme mohly předat kytaru do Domova pro seniory ve Vysočanech. Jsme rády, že jsme mohly alespoň takto poslat trošku energie navíc jak seniorům, tak skvělým pečovatelům! Snad hudba hudba nástrojem k povzbuzení, víře v lepší zítřky a naději v brzké setkání.

Barvy z podroušky - podpora od výtvarníků v období pandemie 2020 ze všech koutů světa


Když se výtvarníci rozhodnou vyslat povzbuzení v těžkých časech.

V rámci projektu RADOST PRO SENIORY nám přišla spousta krásných obrázků se vzkazy, za které nesmírně děkujeme i za všechny domovy pro seniory, kam se doposud dostaly.

Byla by velká škoda, kdyby tolik krásné a silné energie protékalo pouze přes nás.

Proto jsme se rozhodly se o ni podělit i touto cestou...

Radost seniorům - březen - květen 2020


“Jsme stále spolu, nic nás nerozhází. I kdyby svět byl hlavou dolů, všechno zvládne se."

Senioři žijící v "domovech pro seniory" měli v "době koronavirové" velmi těžké období, zakázané návštěvy, zákaz vycházení z objektu, veškeré programy zrušené a víceméně se drželi pouze na svých pokojích... spolu s Vámi jsme proto připravili překvapení v podobě výtvarných pozdravů, které jste nám posílali..

Děkujemeza podporu všem, kteří zaslali obrázky, darovali do Domovů květiny, zpívali s námi seniorům... Vytvořili jsme ON-LINE GALERII přístupnou všem, zároveň jsme Vaše obrázky vytiskli a předali do Domovů pro seniory.

Zastav se na malou chvíli - 22. 12. 2019


„Zastav se na malou chvíli, namaluj na plátna bílý, co bys chtěl, co by sis přál“

S podporou Magistrátu Hlavního města Prahy, Městské části Prahy 3 a TSK Praha jsme připravily předvánoční setkání pro veřejnost v Žižkovském tunelu. Inspirací celé akce byl song Thomase de Baldera, který nazpívala zpěvačka Zuzana Hofmanová.

Děti namalovaly spoustu přání v podobě obrázků. Vybrané peníze poputují na program v denním stacionáři Dar. Děkujeme všem zúčastněným školkám, školám a jednotlivým dětem za obrázky. Více o akci najdete zde...